Новини та події

«ВВМ Тредінг» приймає участь
в Міжнародній агропромисловій виставці «АгроЕкспо 2019»
в м. Кропивницький

Участь в Міжнародній агропромисловій виставці «АгроЕкспо 2019

У календарі важливих дат кожного, хто так чи інакше причетний до аграрної галузі, кінець вересня безсумнівно відзначено червоним кольором, адже уже п’ять років поспіль у серці нашої держави – на Кіровоградщині (м. Кропивницький) усіх збирає найбільша агропромислова виставка України міжнародного рівня «АГРОЕКСПО».

Цьогоріч даний захід відбувся 25-28 вересня 2019 р. та побив власні минулорічні рекорди, замахнувшись на небувалі масштаби: загальну площу виставкового комплексу розширено до 100 тис. м2, переважна більшість якої – відкриті експозиції майже усіх вітчизняних виробників та закордонних корпорацій, що намагаються представити максимальний асортимент своєї техніки. Окрім новинок у галузі сільськогосподарської техніки та технологій, традиційною є експозиція тваринництва, площа якої щорічно збільшується й вміщує виставковий майданчик племінних порід основних видів промислових тварин і птахів, а також обладнання та супутні матеріали для тваринницького комплексу.

Виставковий стенд нашої компанії «ВВМ Трейдінг»
розмістився в павільйоні А17

Виставковий стенд нашої компанії «ВВМ Трейдінг» розмістився в папільйоні А17

На виставці вас зустрічають комерційний директор Володимир Ляшко та експерти відділів продажу. Для відвідувачів виставки «ВВМ Трейдінг» представляє новинки мінеральних добрив від європейських виробників Group Azoty, консультації по їх застосуванню та перевагам і особливостям їх застосування в українських умовах аграрного виробництва.

agroexpo 2019 02 480x640

agroexpo 2019 02 480x640