Про нас

Загальна інформація про компанію «ВВМ Трейдінг»

vvm logo 100x60

Україна – аграрна держава, це давно підтверджений факт. Загальна кількість земель, що використовуються с/г виробниками становить 42 мільйони гектарів, а це майже 70% від всього земельного фонду країни. Зерно, продукти його переробки, а також інша сільськогосподарська продукція займає значний сегмент ринку як в Україні, так і за її межами. Нажаль виробники цієї галузі дуже залежать від зовнішніх факторів (погодні, кліматичні умови). На якість і кількість врожаю крім погоди впливає правильність і якість підібраних мінеральних добрив. Саме тому в 2009 році була створена компанія ТОВ «ВВМ Трейдінг» . Головною ціллю якої було забезпечити українських виробників сільськогосподарської продукції якісними мінеральними добривами.

Ми співпрацюємо з провідними заводами Польщі: «Grupa Azoty», «Сяркополь», «Лювена» та «Фосфан». Імпортуючи їхню продукцію в Україну, ми даємо можливість фермерам використовувати тільки якісні мінеральні добрива. Для клієнтів, котрі звикли використовувати добрива вітчизняного виробництва і країн СНД компанія «ВВМ Трейдінг» готова здійснювати поставки за індивідуальною домовленістю. Наші кваліфіковані менеджери допоможуть обрати найбільш вдалу для Вас продукцію, розрахувати необхідну її кількість. Крім того, нададуть консультацію з приводу внесення і властивостей обраної продукції.

Наші цілі:

  • Забезпечити широкий та якісний асортимент сучасних мінеральних добрив.
  • Стати надійним партнером з питань комплексних агрохімічних рішень для агробізнесу України.
  • Поважати партнерів, працювати з ними надійно і чесно, тим самим укріпляти основу взаємовідношень для плідної, довгострокової, взаємовигідної співпраці.
  • Постійно спілкуватись з партнерами для своєчасного реагування на потреби клієнтів, знати їх  побажання, а також їхні очікування.
  • Організовувати планову роботу, підтримувати необхідний асортимент продукції в наявності, а також постійно контролювати якість поставок.

Наша адреса та телефони

Телефони:

  • +38-050-301-9-220, +38-050-301-9-114 - керівники відділів збуту
  • +38-050-883-8-773 - комерційний директор
  • +38-050-304-0-198 - генеральний директор

Карта проїзду до офісу ТОВ «ВВМ Трейдинг»

  • Наша адреса: 40000, м. Суми, вул. СКД 24, оф. 13

Україна – аграрна держава